Losowy plakat

Polecamy

OD CZYSTOŚCI DO MIŁOŚCI

Zapraszamy Cię na pierwsze i jedyne uwielbienie przedwakacyjne z modlitwą o czystość. Wakacje to czas ogromnych pokus dla młodego człowieka. Zatrzymaj się na chwilę nim wpadniesz w wir kilkumiesięcznych szaleństw. czytaj dalej »
dodano: 29-06-2014r. przez

ZAUFAJ [w] PŁOCKU. Przyszłość zaczyna się dzisiaj

Ostatni w roku akademickim 2013/2014 – największy Wieczór Chwały „Zaufaj [w] Płocku. Przyszłość zaczyna się dzisiaj” był przede wszystkim dziękczynieniem za pontyfikat Jana Pawła II, za Jego wyjątkową miłość do młodych ludzi, którzy, jak twierdził, są nad czytaj dalej »
dodano: 22-06-2014r. przez

CEGIEŁKI Z JANEM PAWŁEM II

Moi Drodzy, potrzebujemy Waszej pomocy. Jako Parafialne Centrum ŚDM chcielibyśmy umożliwić przyjazd ubogiej młodzieży ze Wschodu do Krakowa w 2016 roku. Mamy kilka fajnych gadżetów - cegiełek czytaj dalej »
dodano: 03-06-2014r. przez Wolontariusz: Kinga

WIECZÓR CHWAŁY „ZAUFAJ (W) PŁOCKU” 30 MAJA 2014 (AMFITEATR)

Wyobraź sobie cos takiego – został miesiąc do wakacji…. Ty jesteś nad Wisłą w Płocku w Amfiteatrze delektując się cudną pogodą. Widzisz słońce, małe chmurki płynące po błękitnym niebie, a na scenie grupę wesołych, młodych ludzi radośnie grających, czytaj dalej »
dodano: 22-04-2014r. przez

RELACJA Z WIECZORU CHWAŁY - „Na sKRZYŻowaniu”

Gdzie jestem? Czyżby „Na sKRZYŻowaniu”? Marcowy Wielkopostny Wieczór Chwały dotyczył ostatniego daru Ducha Św. – bojaźni Bożej. Spotkanie rozpoczęła pierwsza scenka BoscoDramy, przedstawiająca niesamowite uczucie czystości i lekkości, jakiego człowiek doś czytaj dalej »
dodano: 10-04-2014r. przez

DROGA KRZYŻOWA

Zapraszamy na Drogę Krzyżową w każdy piątek Wielkiego Postu czytaj dalej »
dodano: 27-03-2014r. przez

SKUPIENIE WIELKOPOSTNE W CZERWIŃSKU

Wielki post to wyjątkowy okres dla każdego chrześcijanina, to chwila zatrzymania się i przemyślenia różnych spraw w naszym życiu. By mieć możliwość spędzenia odrobiny czasu na duchowej pustyni czytaj dalej »
dodano: 26-03-2014r. przez

RELACJA Z WIECZORU CHWAŁY - POTRAFISZ?

„Potrafisz?” To pytanie mógł sobie zadać każdy obecny na ostatnim Wieczorze Chwały, przedostatnim z cyklu 7 Darów Ducha Świętego. Spotkanie dotyczyło daru umiejętności . Wstępem do Wieczoru Chwały była pieśń zapraszająca Ducha Świętego czytaj dalej »
dodano: 11-02-2014r. przez

RELACJA Z WIECZORU CHWAŁY - BYĆ ALBO NIE BYĆ 17 stycznia 2014

„Być albo nie być” to jedno z najprostszych, a zarazem najtrudniejszych pytań, które kiedykolwiek padło. Właśnie taki tytuł nosił ostatni Wieczór Chwały. Ten tytuł nawiązuje do daru mądrości, który był kolejnym omawianym Darem Ducha Świętego. czytaj dalej »
dodano: 05-01-2014r. przez

RELACJA Z WIECZORU CHWAŁY- USŁYSZEĆ NIEWIDZIALNE 20.12.2013

Za nami kolejny Wieczór Chwały o tajemniczym tytule: "Usłyszeć niewidzialne". Tym razem było o darze rady. Wieczór Chwały rozpoczął się modlitwą do Ducha Świętego. Następnie BoscoDrama wykonała scenkę czytaj dalej »
dodano: 03-12-2013r. przez