Losowy plakat

Polecamy

WYDARZENIE 'BOSKIE URODZINY'

Drogi Przyjacielu, serdecznie zapraszam na moje przyjęcie urodzinowe. W tym roku świętuję 200 urodziny. Piękny wiek prawda? Pomyślisz sobie, co taki staruszek może mi zaproponować? Coś, co nigdy nie traci na wartości, przyjaźń, miłość i pielęgnowanie swoi czytaj dalej »
dodano: 01-06-2015r. przez

RELACJA Z WIECZORU CHWAŁY RÓB TO, CO MOŻESZ

„Rób to, co możesz” ….a Pan Bóg uczyni resztę – wiedział co mówi Jan Bosko. To hasło przyświecało kolejnemu Wieczorowi Chwały, który odbył się w płockim Amfiteatrze. 200 lat po urodzeniu Jana Bosco, te słowa tętnią mocą Słowa Bożego. czytaj dalej »
dodano: 01-05-2015r. przez

RELACJA Z WIECZORU CHWAŁY - USTALAMY FAKTY

Ustaliliśmy fakty, wiemy już, o co, w tym wszystkim chodzi i po co to wszystko. Przede wszystkim ustalaliśmy fakt niekwestionowanej, bezwarunkowej i niepodważalnej miłości Jezusa. Pokazała to np. scenka BoscoDramy „Zapłatą za grzech jest śmierć”. Uświadom czytaj dalej »
dodano: 12-03-2015r. przez

RELACJA Z WIECZORU CHWAŁY - MIMO WSZYSTKO

Za nami Wieczór Chwały "Mimo wszystko". Po modlitwie do Ducha Św. zobaczyliśmy pierwszą tego Wieczoru scenkę BoscoDramy – „Sąd katoliczki”. Oskarżoną była młoda dziewczyna nie do końca świadoma sensu rozprawy czytaj dalej »
dodano: 06-03-2015r. przez

DROGA KRZYŻOWA

Zapraszamy na Drogę Krzyżową w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 19.00 do dolnego Kościoła w Stanisławówce. czytaj dalej »
dodano: 27-02-2015r. przez

RELACJA Z WIECZORU CHWAŁY 'JESTEM'

Już kolejny raz…Dokonał się… Wieczór Chwały - hasło dostępu „JESTEM”… To jedno słowo, w którym Bóg mówi nam, że nie był, nie będzie, ale JEST i nie odstępuje ciebie na krok. Wybrał cię na długo przed twoim narodzeniem, z miłości do ciebie wziął na siebie czytaj dalej »
dodano: 10-12-2014r. przez

SPOTKANIE Z CYKLU MŁODZI WIERNI '(NIE)WIELE CI MOGĘ DAĆ'

Do Świąt Bożego Narodzenia coraz bliżej. Najpierw jednak zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Młodzi Wierni pt (nie)wiele Ci mogę dać. Jak zawsze będzie to czas, w którym możemy usłyszeć rzeczy nowe czytaj dalej »
dodano: 04-12-2014r. przez

RELACJA Z WIECZORU CHWAŁY „ON”

Kolejny Wieczór Chwały za nami. Tytuł „On” – niby oczywisty, ale nie do końca. Sam Wieczór Chwały niby zwykły, listopadowy, ale jednak wyjątkowy. Czasowo krótszy, jednak w sercach wielu osób pozostanie na dłużej czytaj dalej »
dodano: 04-12-2014r. przez

RELACJA Z WIECZORU CHWAŁY „WALECZNE SERCE”

Nie samym chlebem żyje człowiek. To wiadomo nie od dziś. Jeżeli również Tobie Kościół nie kojarzył się dotąd ze wspaniałą muzyką, zaskakującym teatrem, wszechogarniającą ciało i duszę radością, czytaj dalej »
dodano: 01-10-2014r. przez

MITY O ZAKOCHANIU

Jak łatwo powiedzieć ,,Kocham Cię", tylko czy zawsze mamy świadomość tego, co te słowa za sobą niosą? Powiedziane nieświadomie mogą nieść za sobą wiele cierpienia i smutku. czytaj dalej »
dodano: 01-09-2014r. przez