Losowy plakat

Polecamy

DROGA KRZYŻOWA

Zapraszamy na Drogę Krzyżową w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 19.00 do dolnego Kościoła w Stanisławówce. czytaj dalej »
dodano: 27-02-2015r. przez

RELACJA Z WIECZORU CHWAŁY 'JESTEM'

Już kolejny raz…Dokonał się… Wieczór Chwały - hasło dostępu „JESTEM”… To jedno słowo, w którym Bóg mówi nam, że nie był, nie będzie, ale JEST i nie odstępuje ciebie na krok. Wybrał cię na długo przed twoim narodzeniem, z miłości do ciebie wziął na siebie czytaj dalej »
dodano: 10-12-2014r. przez

SPOTKANIE Z CYKLU MŁODZI WIERNI '(NIE)WIELE CI MOGĘ DAĆ'

Do Świąt Bożego Narodzenia coraz bliżej. Najpierw jednak zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Młodzi Wierni pt (nie)wiele Ci mogę dać. Jak zawsze będzie to czas, w którym możemy usłyszeć rzeczy nowe czytaj dalej »
dodano: 04-12-2014r. przez

RELACJA Z WIECZORU CHWAŁY „ON”

Kolejny Wieczór Chwały za nami. Tytuł „On” – niby oczywisty, ale nie do końca. Sam Wieczór Chwały niby zwykły, listopadowy, ale jednak wyjątkowy. Czasowo krótszy, jednak w sercach wielu osób pozostanie na dłużej czytaj dalej »
dodano: 04-12-2014r. przez

RELACJA Z WIECZORU CHWAŁY „WALECZNE SERCE”

Nie samym chlebem żyje człowiek. To wiadomo nie od dziś. Jeżeli również Tobie Kościół nie kojarzył się dotąd ze wspaniałą muzyką, zaskakującym teatrem, wszechogarniającą ciało i duszę radością, czytaj dalej »
dodano: 01-10-2014r. przez

MITY O ZAKOCHANIU

Jak łatwo powiedzieć ,,Kocham Cię", tylko czy zawsze mamy świadomość tego, co te słowa za sobą niosą? Powiedziane nieświadomie mogą nieść za sobą wiele cierpienia i smutku. czytaj dalej »
dodano: 01-09-2014r. przez

OD CZYSTOŚCI DO MIŁOŚCI

Zapraszamy Cię na pierwsze i jedyne uwielbienie przedwakacyjne z modlitwą o czystość. Wakacje to czas ogromnych pokus dla młodego człowieka. Zatrzymaj się na chwilę nim wpadniesz w wir kilkumiesięcznych szaleństw. czytaj dalej »
dodano: 29-06-2014r. przez

ZAUFAJ [w] PŁOCKU. Przyszłość zaczyna się dzisiaj

Ostatni w roku akademickim 2013/2014 – największy Wieczór Chwały „Zaufaj [w] Płocku. Przyszłość zaczyna się dzisiaj” był przede wszystkim dziękczynieniem za pontyfikat Jana Pawła II, za Jego wyjątkową miłość do młodych ludzi, którzy, jak twierdził, są nad czytaj dalej »
dodano: 22-06-2014r. przez

CEGIEŁKI Z JANEM PAWŁEM II

Moi Drodzy, potrzebujemy Waszej pomocy. Jako Parafialne Centrum ŚDM chcielibyśmy umożliwić przyjazd ubogiej młodzieży ze Wschodu do Krakowa w 2016 roku. Mamy kilka fajnych gadżetów - cegiełek czytaj dalej »
dodano: 03-06-2014r. przez Wolontariusz: Kinga

WIECZÓR CHWAŁY „ZAUFAJ (W) PŁOCKU” 30 MAJA 2014 (AMFITEATR)

Wyobraź sobie cos takiego – został miesiąc do wakacji…. Ty jesteś nad Wisłą w Płocku w Amfiteatrze delektując się cudną pogodą. Widzisz słońce, małe chmurki płynące po błękitnym niebie, a na scenie grupę wesołych, młodych ludzi radośnie grających, czytaj dalej »
dodano: 22-04-2014r. przez