Losowy plakat

Polecamy

KATECHEZA W KINIE - DOTKNIJ NIEBA

Bart Millard wychowuje się bez matki. Skonfliktowany z despotycznym ojcem, szuka pocieszenia w modlitwie, muzyce i świecie wyobraźni. Lata później, jako nastolatek, Bart postanawia zająć się sportem, wierząc, że w ten sposób odbuduje swoje relacje z rod czytaj dalej »
dodano: 23-10-2018r. przez

ZAPROSZENIE NA WIECZÓR CHWAŁY 'ZOSTAŃ ANIOŁEM' 12.10.2018 GODZ. 19:30

Anioł, z greckiego angelos, znaczy posłaniec. A kim jest posłaniec? To każdy z nas! Zostaliśmy posłani do życia zgodnie z Bożym Słowem, do bycia wiernym Bogu każdego dnia. Łatwo jest być wiernym, kiedy dzieją się niesamowite, dobre rzeczy w naszym życiu. czytaj dalej »
dodano: 01-10-2018r. przez

STADION MŁODYCH - AUTOKAR AKADEMICKI PŁOCK--->NARODOWY

MłodziWierni pragnący przeżyć życie BARDZIEJ.... Wielka inicjatywa dedykowana dla Młodych, by każdy mógł w życiu doświadczyć NAPRAWDĘ OGROMNEJ MIŁOŚCI BOGA! Dla tych, którzy się "tylko" zastanawiają: czytaj dalej »
dodano: 03-09-2018r. przez

STROJEM JEJ SIŁA I GODNOŚĆ

Piękna - Zwolnij na chwilę, by nie zgubić siebie. Skoro jako kobiety jesteśmy darem i to wyjątkowym darem, to pozwólmy również same sobie ten dar odkryć. Niech to będzie inne popołudnie, szczególne, NASZE... czytaj dalej »
dodano: 03-09-2018r. przez

STAŃ DO GRY O SIEBIE

Juz we wrzesniu murawa zaplonie od nóg Mlodych Wilków. Po meczu niespodzianka, a nastepnie wspólna konferencja. Skladka 10 zl na niespodzianke. Panowie juz szykujcie mocny sklad! czytaj dalej »
dodano: 03-09-2018r. przez

NOWENNA DO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI

31 sierpnia i 1 września przedstawiciele młodzieży naszej diecezji zgromadzą się w Płocku na II Synodzie Młodych. Przez dwa dni będą zastanawiać się nad sposobami przekazywania Ewangelii ich pokoleniu oraz formami jego obecności w Kościele. czytaj dalej »
dodano: 24-08-2018r. przez

DOŚWIADCZ WIĘCEJ - PART 2.

Jednak TAK ☺ Kolejny spływ kajakowy jeszcze tego lata! Kto był w lipcu, proszę dzielić się wrażeniami ze znajomymi! Doświadcz więcej - czyli żyć bardziej, przeżyć przygodę, posmakować adrenaliny i wykorzystać czas na miarę możliwości młodego, aktywnego czytaj dalej »
dodano: 02-08-2018r. przez

ZAPROSZENIE NA PIELGRZYMKĘ

Już niedługo ruszamy!!! Z salezjańską grupą pomarańczową na Jasną Górę (6-14 sierpnia). Zapisy w Petroklezji (salka pod plebanią Stanisławówki, Jachowicza 4, Płock): 2 i 3 sierpnia w godz. Od godz. 14 do 19; 4 sierpnia od godz. 10 do 19. czytaj dalej »
dodano: 11-07-2018r. przez

DOŚWIADCZ WIĘCEJ - SPŁYW KAJAKOWY

Młodzi Silni i Bezsilni!!! Porywamy się na konkretną trasę z przeszkodami i różnymi trudnościami (kto spływał Skrwą ten wie o czym mowa). Ruszają zapisy na pierwszy w 2018 roku spływ kajakowy MłodziWierni pt.: Doświadcz więcej. czytaj dalej »
dodano: 01-07-2018r. przez

WIECZÓR CHWAŁY 'UŚMIECHNIJ SIĘ' - FOTORELACJA

Czy pamiętasz o codziennym uśmiechu i radości z życia? A czy pamiętasz, że Bóg uśmiecha się do Ciebie każdego dnia? Zazwyczaj przez drugiego człowieka. Może to ktoś, kogo znasz, a może zwykły przechodzień, parkingowy lub pan z ochrony. czytaj dalej »
dodano: 22-06-2018r. przez