Losowy plakat

Polecamy

Petroklezja Uwielbia

Czasem w życiu doświadczamy trudności, które wydają się być nie do pokonania. Problemy w domu, na uczelni czy w pracy, różne uzależnienia i słabości napełniają nas niepokojem i strachem. Może straciłeś już nadzieję i trwasz w ciemnościach grzechu, któr czytaj dalej »
dodano: 01-12-2019r. przez

Skupienia dla małżeństw

Kolejne spotkanie z cyklu skupień dla MŁODYCH MAŁŻEŃSTW Temat 2: Klucz do spokoju - Komunikacja bez przemocy Termin: 07.12 Spotkanie poprowadzą: Szymon i Asia Chalimoniukowie Opieka dla maluchów gwarantowana :) prosimy o informację o obecności czytaj dalej »
dodano: 24-11-2019r. przez

PETRO ANDRZEJKI

Zaprszamy na PETRO ANDRZEJKI KIEDY ❓ 30 listopada o 18.30 GDZIE ❓ Kawiarenka pod Aniołami Zapisy u Marta Kubik na Fb lub SMS nr tel.518454525 do 20 listopada :) Jedzenie Będzie ankieta, w której każdy wybierze to co będzie w stanie czytaj dalej »
dodano: 19-11-2019r. przez

Cecyliada

❗CECYLIADA ❗ Kiedy ➡️ 22 listopada Godzina ➡️18.30 Miejsce ➡️ Petroklezja Jesteś licealistą lub studentem❓ Śpiewasz ❓Grasz ❓Solo lub w duecie ❓ Chcesz pokazać swój talent muzyczny ❓ W takim razie zapraszamy ❗ Spotkanie „przy herbacie” i dobrej czytaj dalej »
dodano: 18-11-2019r. przez

Inicjatywa Wieczór Chwały 'Idzie nowe'

Czujesz się czasem przygnębiony codziennością? Rutynowe czynności spędzają Ci sen z powiek? Chciałbyś odzyskać radość z życia i cieszyć się z każdej chwili danej od Boga? Podejmij wyzwanie i stań do walki o nowe życie! Zapraszamy na pierwszy w tym ro czytaj dalej »
dodano: 02-11-2019r. przez

Skupienie Petroklezji

„Jesteś misją” – takie słowa usłyszeliśmy od ks. Przemka Kaweckiego na skupieniu naszego Duszpasterstwa w sobotę 5 października. Kilka pomysłów na funkcjonowanie Petroklezji, czas na rozmowę i pracę w grupach oraz chwila dla Pana Jezusa w Najświętszym S czytaj dalej »
dodano: 16-10-2019r. przez

KATECHEZA W KINIE MIŁOŚĆ I MIŁOSIERDZIE

Spokojne i przepełnione wiarą życie siostry Faustyny Kowalskiej zmienia się pewnego dnia nieodwracalnie. Oczom zakonnicy ukazuje się bowiem Jezus Chrystus, który zleca jej misję głoszenia prawdy o Jego Miłosierdziu i przygotowania świata na jego ostateczn czytaj dalej »
dodano: 08-04-2019r. przez

KATECHEZA W KINIE 'NAJWIĘKSZY DAR'

„Największy dar” to fabularyzowany dokument w konwencji... westernowej komedii (warstwa fabularna) i kina faktu (warstwa dokumentalna). Głównym bohaterem opowieści jest reżyser (w tej roli sam Cotelo), który w scenerii miasteczka rodem z Dzikiego Zachodu czytaj dalej »
dodano: 18-03-2019r. przez

CYKL WARSZTATÓW 'DROGA DO MIŁOŚCI': WYRUSZ!

SPOTKANIE NR 1 WYRUSZ! Jesteś w związku i chcesz wiedzieć jak najlepiej pogłębiać Waszą relację? A może jesteś singlem/singielką i zastanawiasz się, co robić, gdy pojawi się druga osoba, aby związek okazał się tym na zawsze? Salezjańskie Duszpaste czytaj dalej »
dodano: 17-03-2019r. przez

INICJATYWA WIECZÓR CHWAŁY 'DZIEJE SIĘ DOBRO'

Być może nadchodząca Wielkanoc to dla Ciebie zwykłe coroczne święto, rutyna, tradycja. Tymczasem dokonuje się CUD MIŁOŚCI. Miłości, która dała się przybić do krzyża za nasze grzechy. Czy jesteś w stanie przyjąć tę Ofiarę do swojego życia? Czy pozwolisz, czytaj dalej »
dodano: 02-03-2019r. przez