Losowy plakat

Polecamy

20.12.2009 PODZIEL SIĘ MIŁOŚCIĄ

Wigilia przed Ratuszem...

    Spotkanie poprzedzi o godzinie 17.00 otwarcie wystawy „Szopki Krakowskie” w Domu Darmstadt. Pół godziny później na Starym Rynku wystąpi Kapela Góralska Pawła Śmiałka. od godziny 17 do 17.30 ratuszowy fotograf będzie za darmo robił zdjęcia dzieciom w towarzystwie świętego Mikołaja.

    Po hejnale Płocka, który popłynie o godzinie 18 z wieży ratuszowej, przy fanfarach w wykonaniu zespołu muzycznego Canzona, harcerze przekażą prezydentowi Mirosławowi Milewskiemu Światełka Betlejemskiego.

    O 18.10 życzenia świąteczne mieszkańcom Płocka złoży prezydent i Biskup Diecezji Płockiej. Od godziny 18.15  zespół Bosco Band poprowadzi kolędowy Wieczór Chwały, który zakończy Wigilię przed Ratuszem.

www.plocek.pl


    Grudniowe kolędowanie w wykonaniu twórców Inicjatywy Wieczór Chwały miało wyjątkowy charakter. Tym razem całość odbyła się w ramach „Wigilii przed Ratuszem” na płockim Starym Rynku.

    Mimo bardzo niskiej temperatury wydarzenie zgromadziło dużą ilość płocczan. Zespół Bosco Band starał się z całych sił, by uczucie mrozu nie było najważniejszym uczuciem, jakie towarzyszy zgromadzonym podczas tego spotkania. Mogę śmiało powiedzieć, że udało się im to w pełni. Interesujące i zaskakujące aranżacje tradycyjnych kolęd porwały niejednego płocczanina, który zdecydował się spędzić ten wieczór przed płockim Ratuszem. 
Agnieszka Budka