Losowy plakat

Polecamy

 

 

24.11.2009r. mieliśmy okazję gościć w naszym Duszpasterstwie ks. Biskupa Piotra Liberę. Wizyta ta miała dla nas ogromne znaczenie –  nasz gość jest zwolennikiem działalności Petroklezji. 
 

Spotkanie miało charakter niezwykle ciepły, wręcz domowy. Mieliśmy okazję powiedzieć coś o sobie – ks. Biskup nie krył zainteresowania każdym z nas. Gość odwdzięczył się tym samym – usłyszeliśmy kilka słów o odkryciu powołania ks. Biskupa, o Jego studiach, wyjazdach, rodzinie, życiu codziennym. Bohater tego wieczoru dzielnie odpowiadał na nasze liczne pytania. 
 

Ks. Biskup wspiera naszą działalnoość od samego początku pracy w diecezji płockiej. Wtorkowe spotkanie zatem to nie tylko luźne rozmowy, ale także te na temat naszych inicjatyw. Z przyjemnością rozmawialiśmy z naszym gościem o najblinajbliższym Koncercie Kolęd, który odbędzie się 20.12.2009r. na Rynku Starego Miasta. 
 

Spotkanie zakończyliśmy wspólnym śpiewem (jak na chór przystało) oraz modlitwą. 
 

Warto wspomnieć także o prezencie, jaki otrzymaliśmy od ks. Biskupa. Jest to wizerunek św. Piotra – skały. Jego postać wiąże się niewątpliwie z naszą wspąlnotą. 
 
Za poświęcony nam czas, serdeczność i ciepło – dziękujemy!

  
www.petroklezja.pl Agnieszka Budka