Losowy plakat

Polecamy

  

Nie chcemy, by ktokolwiek czuł się samotnie, dlatego pierwszy w tym roku akademickim Wieczór Chwały był zatytułowany „Nie jesteś sam”.  
X Krzysztof Drzazgowski podczas konferencji przypomniał  o znaczeniu wspólnoty, podkreślił, że rozwijamy się dzięki innym ludziom, a to, co trwałe i wartościowe w naszym życiu możemy wybudować tylko dzięki wzajemnej solidarności i współpracy. Zaznaczył też, że każdy tworzy Wspólnotę Wieczór Chwały, gdy przychodzi, aby modlić się i chwalić Boga podczas śpiewania piosenek, czy oglądania scenek teatralnych. A dzięki artystycznej części Wieczorów mamy szanse na niekonwencjonalne spojrzenie na nasze życie. Zarówno osoby z  BoscoDramy, jak i z BoscoBandu poprzez podzielenie się swoimi talentami, starały się przekazać widzom obraz żywego i prawdziwego Boga, który cierpliwie czeka aż zwrócimy się w Jego stronę.
Mamy nadzieję, że hasło „Nie jesteś sam” nie będzie uznawane za pusty slogan, ale za piękną prawdę, dzięki której otworzymy się nie tylko na innych ludzi, ale przede wszystkim na Dobrego Boga, który jest naszym Największym Sprzymierzeńcem, Motywatorem i Przyjacielem.
Widzimy się w grudniu, przyprowadźcie przyjaciół, spotkajmy się jeszcze liczniej, by razem odkrywać wciąż na nowo, że JEZUS ŻYJE. 

 Fotorelacja z Wieczoru Chwały