Losowy plakat

Polecamy

 

PETROKLEZYJNA ZABAWA ANDRZEJKOWO – OSTATKOWA 


Święty Andrzej ci ukaże,
co ci los przyniesie w darze…
29 listopada w Salezjańskim Duszpasterstwie Akademickim PETROKLEZJA odbyła się dyskoteka andrzejkowo – ostatkowa. Od godz. 19, zaczęli tłumnie przybywać uczestnicy poszczególnych grup działających w Petroklezji oraz sympatycy Duszpasterstwa Akademickiego.
Każdy z przybyłych gości przyniósł ze sobą „małe co nieco”. Impreza oficjalnie zaczęła się o godzinie 20. W dużej sali Łukasz – saksofonista zespołu Bosco Band na zmianę z Olkiem, rozpoczęli dyskotekę latynoskimi rytmami. I tak przez cały wieczór przez salę przetoczyła się muzyka od dance, pop, rock, kończąc na sławnym disco polo, (którego nikt podobno nie słucha), a zabawa przy nim była najlepsza. Gdy na dużej sali ludzie „wyginali śmiało ciało”, równocześnie w małej salce odbywały się zażarte dyskusje, przegryzane orzeszkami ziemnymi i zapijane sokiem pomarańczowym.
Kiedy większość już opadła z sił, ks. Tomek zaproponował chętnym karaoke. I tak przy skocznych melodiach i słowach wyświetlanych z rzutnika multimedialnego, bawiliśmy się ponad godzinę. Zabawy i śmiechu było, co nie miara. Do wokalnych wojaży stanął m.in. ks. Grzegorz Walczak – kapłan z parafii św. Maksymiliana Kolbe w Płocku. Swoje umiejętności wokalne odkrył przed nami także nasz Duszpasterz Akademicki – ks. Tomek. Wykonał piosenkę „Aicha”.
Po zregenerowaniu swoich sił, wszyscy ruszyli znów do tanecznej zabawy. I Tak trwała ona do północy. Zakończyła się modlitwą. Wszyscy stanęliśmy w kręgu, złapaliśmy się za ręce i pomodliliśmy za siebie nawzajem. Zabawa była przednia, dostarczyła nam dużo radości i z niecierpliwością czekamy na następną. 
Admin