Losowy plakat

Polecamy

INICJATYWA
WIECZÓR CHWAŁY
WSPÓLNOTA
JEZUS ŻYJE

ZAPROSZENIE NA WIECZÓR CHWAŁY 'ZOSTAŃ ANIOŁEM' 12.10.2018 GODZ. 19:30

Anioł, z greckiego angelos, znaczy posłaniec. A kim jest posłaniec? To każdy z nas! Zostaliśmy posłani do życia zgodnie z Bożym Słowem, do bycia wiernym Bogu każdego dnia. Łatwo jest być wiernym, kiedy dzieją się niesamowite, dobre rzeczy w naszym życiu. czytaj dalej »
dodano: 01-10-2018r. przez

STADION MŁODYCH - AUTOKAR AKADEMICKI PŁOCK--->NARODOWY

MłodziWierni pragnący przeżyć życie BARDZIEJ.... Wielka inicjatywa dedykowana dla Młodych, by każdy mógł w życiu doświadczyć NAPRAWDĘ OGROMNEJ MIŁOŚCI BOGA! Dla tych, którzy się "tylko" zastanawiają: czytaj dalej »
dodano: 03-09-2018r. przez

STROJEM JEJ SIŁA I GODNOŚĆ

Piękna - Zwolnij na chwilę, by nie zgubić siebie. Skoro jako kobiety jesteśmy darem i to wyjątkowym darem, to pozwólmy również same sobie ten dar odkryć. Niech to będzie inne popołudnie, szczególne, NASZE... czytaj dalej »
dodano: 03-09-2018r. przez

STAŃ DO GRY O SIEBIE

Juz we wrzesniu murawa zaplonie od nóg Mlodych Wilków. Po meczu niespodzianka, a nastepnie wspólna konferencja. Skladka 10 zl na niespodzianke. Panowie juz szykujcie mocny sklad! czytaj dalej »
dodano: 03-09-2018r. przez

NOWENNA DO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI

31 sierpnia i 1 września przedstawiciele młodzieży naszej diecezji zgromadzą się w Płocku na II Synodzie Młodych. Przez dwa dni będą zastanawiać się nad sposobami przekazywania Ewangelii ich pokoleniu oraz formami jego obecności w Kościele. czytaj dalej »
dodano: 24-08-2018r. przez

Zobacz archiwum