Losowy plakat

Polecamy

INICJATYWA
WIECZÓR CHWAŁY
WSPÓLNOTA
JEZUS ŻYJE

KATECHEZA W KINIE 'CHŁOPIEC Z BURZY'

Kilkuletni Michael mieszka z tatą w małej chatce nad brzegiem oceanu. Pewnego dnia podczas zabawy na plaży znajduje trzy osierocone ma­lutkie pelikany. Tak zaczyna się niezwykle wzruszająca, pełna humoru i przygód opowieść o przyjaźni chłopca z jednym z p czytaj dalej »
dodano: 26-01-2019r. przez

ZAPROSZENIE NA WIECZÓR CHWAŁY 'ZRÓB MIEJSCE' 21.12.2018 GODZ. 19:30

Ten jeden dzień w roku to nie tylko spotkanie przy stole, jedzenie, choinka, prezenty. To przede wszystkim narodzenie Jezusa w każdym z nas.. Zadajesz sobie pytanie kim On jest i po co przychodzi? Już blisko. czytaj dalej »
dodano: 06-12-2018r. przez

TEATR BOSCODRAMA ZAPRASZA NA SPEKTAKL O DRUHU WACŁAWIE MILKE

Historia życia wybitnego płocczanina i jego heroicznej walki o najważniejsze wartości – Bóg, honor, Ojczyzna. Spektakl jest innowacyjną propozycją z elementami interaktywnymi dla nawet najbardziej wymagających widzów. czytaj dalej »
dodano: 04-11-2018r. przez

KATECHEZA W KINIE - DOTKNIJ NIEBA

Bart Millard wychowuje się bez matki. Skonfliktowany z despotycznym ojcem, szuka pocieszenia w modlitwie, muzyce i świecie wyobraźni. Lata później, jako nastolatek, Bart postanawia zająć się sportem, wierząc, że w ten sposób odbuduje swoje relacje z rod czytaj dalej »
dodano: 23-10-2018r. przez

ZAPROSZENIE NA WIECZÓR CHWAŁY 'ZOSTAŃ ANIOŁEM' 12.10.2018 GODZ. 19:30

Anioł, z greckiego angelos, znaczy posłaniec. A kim jest posłaniec? To każdy z nas! Zostaliśmy posłani do życia zgodnie z Bożym Słowem, do bycia wiernym Bogu każdego dnia. Łatwo jest być wiernym, kiedy dzieją się niesamowite, dobre rzeczy w naszym życiu. czytaj dalej »
dodano: 01-10-2018r. przez

Zobacz archiwum