Losowy plakat

Polecamy

INICJATYWA
WIECZÓR CHWAŁY
WSPÓLNOTA
JEZUS ŻYJE

Skupienie dla małżeństw

Spotkanie z cyklu skupień dla MŁODYCH MAŁŻEŃSTW Temat 4:Temperament pary małżeńskiej Termin: 22.02 Spotkanie poprowadzą: Szymon i Asia Chalimoniukowie Opieka dla maluchów gwarantowana :) prosimy o informację o obecności maluchów przy zapisach :) Z czytaj dalej »
dodano: 11-02-2020r. przez

Petroklezja Uwielbia

"Bądź mężny i mocny, nie lękaj się, nie bój się ich, gdyż Pan, Bóg twój, idzie z tobą, nie opuści cię i nie porzuci". Nawet jeśli doświadczyłeś w swoim życiu wiele smutku i niepokoju, nie poddawaj się, Bóg jest tuż obok Ciebie, gotowy,by pomóc Ci w każde czytaj dalej »
dodano: 19-01-2020r. przez

Skupienie Małżeństw

Kolejne spotkanie z cyklu skupień dla MŁODYCH MAŁŻEŃSTW Temat 3: Komunikacja bez przemocy cz. 2 Termin: 25.01 Spotkanie poprowadzą: Szymon i Asia Chalimoniukowie Opieka dla maluchów gwarantowana :) prosimy o informację o obecności maluchów przy zap czytaj dalej »
dodano: 19-01-2020r. przez

Noworoczny Koncert Charytatywny

Salezjańskie Duszpasterstwo Akademickie Petroklezja wraz z Parafią św. Stanisława Kostki zapraszają na Noworoczny Koncert Charytatywny, który odbędzie się 3 stycznia 2020r. o godz. 19.00 w płockiej Stanisławówce. Wystąpią BoscoBand oraz gwiazda wieczo czytaj dalej »
dodano: 14-12-2019r. przez

Petroklezja Uwielbia

Czasem w życiu doświadczamy trudności, które wydają się być nie do pokonania. Problemy w domu, na uczelni czy w pracy, różne uzależnienia i słabości napełniają nas niepokojem i strachem. Może straciłeś już nadzieję i trwasz w ciemnościach grzechu, któr czytaj dalej »
dodano: 01-12-2019r. przez

Zobacz archiwum