Losowy plakat

Polecamy

INICJATYWA
WIECZÓR CHWAŁY
WSPÓLNOTA
JEZUS ŻYJE

STADION MŁODYCH - AUTOKAR AKADEMICKI PŁOCK--->NARODOWY

MłodziWierni pragnący przeżyć życie BARDZIEJ.... Wielka inicjatywa dedykowana dla Młodych, by każdy mógł w życiu doświadczyć NAPRAWDĘ OGROMNEJ MIŁOŚCI BOGA! Dla tych, którzy się "tylko" zastanawiają: czytaj dalej »
dodano: 03-09-2018r. przez

STROJEM JEJ SIŁA I GODNOŚĆ

Piękna - Zwolnij na chwilę, by nie zgubić siebie. Skoro jako kobiety jesteśmy darem i to wyjątkowym darem, to pozwólmy również same sobie ten dar odkryć. Niech to będzie inne popołudnie, szczególne, NASZE... czytaj dalej »
dodano: 03-09-2018r. przez

STAŃ DO GRY O SIEBIE

Juz we wrzesniu murawa zaplonie od nóg Mlodych Wilków. Po meczu niespodzianka, a nastepnie wspólna konferencja. Skladka 10 zl na niespodzianke. Panowie juz szykujcie mocny sklad! czytaj dalej »
dodano: 03-09-2018r. przez

NOWENNA DO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI

31 sierpnia i 1 września przedstawiciele młodzieży naszej diecezji zgromadzą się w Płocku na II Synodzie Młodych. Przez dwa dni będą zastanawiać się nad sposobami przekazywania Ewangelii ich pokoleniu oraz formami jego obecności w Kościele. czytaj dalej »
dodano: 24-08-2018r. przez

DOŚWIADCZ WIĘCEJ - PART 2.

Jednak TAK ☺ Kolejny spływ kajakowy jeszcze tego lata! Kto był w lipcu, proszę dzielić się wrażeniami ze znajomymi! Doświadcz więcej - czyli żyć bardziej, przeżyć przygodę, posmakować adrenaliny i wykorzystać czas na miarę możliwości młodego, aktywnego czytaj dalej »
dodano: 02-08-2018r. przez

Zobacz archiwum